Select Page

EMS, arba elektrinė raumenų stimuliacija – tai  išbandytas būdas naudoti elektrinius impulsus, kurie aktyvina paprastai nedirbančius raumenis.

Treniruotės metu naudojamos technologijos, leidžiančios išplėsti signalus, kuriuos smegenys siunčia raumenims. EMS aktyvuoja raumenų skaidulas, todėl audiniai dirba sunkiau ir daug efektyviau.

Tai reiškia, kad jūsų treniruotės bus intensyvesnės, o realūs rezultatai pasiekti daug greičiau.


 

Treniruotė mūsų sporto studijose Kaune ir Šiauliuose kainuoja nuo 25€ iki 14€ (perkant abonementą).

 


Elektrostimuliacija nėra kas nors labai nauja – nuo senų laikų šis metodas taikomas reabilitacijoje žmonėms, kovojantiems su stuburo, raumenų skausmais, traumomis, raumenų atrofija ir kita.

Ištobulėjus technikai, dėka modernaus EMS Xbody prietaiso, galime elektrostimuliaciją taikyti ne tik gydomaisiais, bet ir estetiniais tikslais, o  tai reiškia – gerą sveikatą bei išraiškingą kūną.

Registruokitės treniruotis jau dabar »»

Elektrostimuliacija efektyviai mažina ivarių tipų lėtinį, ūminį, pooperacinį, nugaros, fantominį galūnių, ar reumatodinį skausmą bei padeda reabilituoti sportininkus po patirtų traumų.

Tinka pacientams sergantiems artritais, osteoartritais, degeneracinėmis kaulų ir raumenų sistemos ligomis, neuralgijomis.

EMS Xbody treniruočių dėka gydomi tenziniai galvos skausmai bei migrena.

Norėdami gauti tikslesnę informaciją arba registruotis į mūsų treniruotes, parašykite mums

»»

1 + 12 =