Select Page

Sandarinančioji hidroizoliacinė medžiaga “Hidrostop” – tai sudėtinga daugiaelementė sistema, kurią sudaro specialusis cementas, kvarcinis smėlis ir aktyvūs cheminiai priedai, galintys giliai įsiskverbti į pagrindo medžiagą.

Gaminys yra smulkių pilkų miltelių pavidalo. Norint gauti skystą masę, reikia įpilti tik tam tikrą kiekį vandens.


 

Hidroizoliacinė sistema Hidrostop HL110 5kg kainuoja 20,40 € už vnt.


 

Sandarinančiąją hidroizoliacinę medžiagą „Hidrostop” galima naudoti naujiems ir seniems struktūriškai nepažeistiems paviršiams izoliuoti.

Hidrostop” galima dengti vandens slėgio veikiamus paviršius iš bet kurios pusės. Ji neutralizuoja drėgmės ir gruntinių vandenų prasiskverbimą net esant hidrostatiniam slėgiui.


 

Sandarinančiąją hidroizoliacinę medžiagą „Hidrostop” galima naudoti šiais atvejais:

 • Požeminių rezervuarų ir bakų atraminėse sienose ir kolonose.
 • Plaukimo baseinuose, prieš klijuojant plyteles arba dažant.
 • Geriamojo vandens bakų ir cisternų betoniniams paviršiams izoliuoti.
 • Vandens apdorojimo įrangoje ir kanalizacinėje įrangoje.
 • Laikančiosiose sienose ir kolonose.
 • Pamatų plokštėse ir betonuojant.
 • Rūsiuose, požeminiuose garažuose ir t. t.
 • Gelžbetoniniuose ir išankstinius įtempimus turinčiuose gelžbetoniniuose gaminiuose.
 • Tuneliuose, siloso statiniuose, drėkinimo kanaluose.
 • Cemento ir smėlio tinkams.
 • Liftų šachtose.

Hidroizoliacinė sistema Hidrostop

Apsaugant požemines konstrukcijas nuo vandens poveikio, kyla labai daug ir labai įvairių problemų, todėl jas išspręsti pagal vieną paprastą instrukciją neįmanoma.

Tačiau dažniausia drėgnos sienos problema išsprendžiama, visą plokščią paviršių du kartus apdorojant medžiaga „Hidrostop”. Gaunama kokybiška hidroizoliacija ir patikima apsauginė plėvelė, neleidžianti vandeniui patekti į konstrukciją.

Kad būtumėte garantuoti, jog gavote visiškai sandarią dangą, antrąjį medžiagos sluoksnį tepkite statmenai pirmajam sluoksniui ir darykite tai, kai pirmasis sluoksnis truputį apdžiūna ir nebelimpa. Antruoju sluoksniu denkite praėjus ne ilgiau kaip 24 valandoms po dengimo pirmuoju sluoksniu. Esant ypač karštai ir sausai aplinkai, pirmąjį sluoksnį iki dengimo antruoju – nuolat šlakstykite vandeniu.

Apdorotame paviršiuje nepatartina daryti kiaurymių armatūrai, nes tose vietose gali pratekėti vanduo. Jeigu mišinį tepate vidutinio kietumo teptuku su trumpais šeriais, tai užtepus antrąjį sluoksnį, paviršius turi gautis lygus ir vienalytis. Sandarinantį mišinį ant paviršiaus geriausia purkšti specialiu purkštuvu.

Apdorojus paviršių sandarinančiąja hidroizoliacine medžiaga, kad išsilaikytų drėgmė, bent tris paras negalima naudoti sausinančiųjų ar drėgmę pašalinančiųjų chemikalų, nes tai gali sustabdyti vandeniui nelaidžios sistemos formavimąsi.

Po to, siekiant kontroliuoti kondensato formavimąsi, galima naudoti džiovintuvus. Patariame kuo geriau vėdinti, nes sandarinančiosios hidroizoliacinės medžiagos paviršiuje gali susiformuoti maži kondensato lašeliai.

Jei sandarinančiajai hidroizoliacinei medžiagai neleisite greitai išdžiūti, gausite labai tolygų stingimą ir nelaidumą vandeniui. Kai oras labai karštas arba vėjuotas, dangą saugokite nuo labai greito drėgmės garavimo. Tačiau, jeigu tokių aplinkybių išvengti negalite, tai apdorojamą paviršių reguliariai apipurkškite vandeniu.


 

Hidroizoliacinę sistemą Hidrostop HL110 5kg rasite čia »»

Jeigu Jums kilo kokių nors abejonių, kreipkitės į mūsų techninius konsultantus

»»

12 + 9 =