Select Page

Dantų protezavimas – dantų gydymas, kurio metu atkuriami trūkstami dantys ar jų eilės  pagal formą ir spalvą

Atstatomos prarastos sąkandžio ir kramtymo funkcijos, pacientui grąžinamas pasitikėjimas savimi bei galimybė vturėti gražią šypseną.

Dantų vainikėlis – tai matoma danties dalis, dantį apgaubianti „kepurėlė“, užcementuojama ant nušlifuoto danties.

 


 

Dantų vainikėliai būna metaliniai, metalo plastiko, metalo-keramikos, cirkonio keramikos ir laikini.

Metaliniai vainikėliai gerai atlaiko kramtymo jėgas, neskyla ir nelūžta, tačiau yra  metalo spalvos. Tai gali būti pasirinkimasviršutinio žandikaulio krūminiams dantims.

Metalo plastiko vainikėliai  (metalinis vainikėlis su plastmasine apdaila) dažniausiai naudojami laikinam protezavimui.

Metalo – keramikos vainikėliai yra pagaminti iš metalo, kuris padengiamas keramikos sluoksniu, atitinkančiu natūralią dantų spalvą.

Tačiau apie metalo keramikos vainikėlį ilgainiui atsiranda „juodoji linija“, kuri išryškėja, kai dantenos atsitraukia. Dėl šios priežasties metalo keramikos vainikėliai tinkamesni krūminiams dantims protezuoti.


 

Metalo keramikos vainikėlio kaina – nuo 278€.

Cirkonio keramikos vainikėliai yra estetiški, tvirti ir ilgaamžiai. Naudojama priekinių ir šoninių dantų, tiek pavienių, tiek ir didelių dantų defektų atstatymui.


 

Cirkonio oksido vainikėlio kaina – nuo 367€.

Laikini vainikėliai dažniausiai yra pagaminti iš plastiko. Naudojami tol, kol pagaminami nuolatiniai vainikėliai ar gyja žaizda.

Dantų vainikėlis parenkamas atsižvelgiant ne tik į estetinius poreikius, bet ir į dantų funkciją.

Dantų vainikėlių kaina priklauso ne tiek nuo jiems gaminti naudojamų medžiagų, kiek nuo vainikėliui pagaminti taikomos technologijos bei gamybos laiko.

Gražaus ir estetinio dantų vainikėlio gamyboje dera parinktos medžiagos, tiksliai atkurta natūrali dantų spalva ir naujausios technologijos.

Dantų vainikėlių ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo tikslios ir kokybiškos dantų vainikėlių gamybos, profesionalaus odontologo protezuotojo darbo bet ir nuo nuolatinės profesionalios dantų higienos.

Jei jus domina dantų protezavimas, parašykite mums

»»

15 + 14 =