Select Page

Dantų implanto kaina yra nuo 510-740€. Kaulo augmentacija implantacijos metu 150-700 €

 


 

Dantų implantavimo kainą sudaro paties implanto kaina ir protezavimo detalių kaina.

Dantų implantai

Kas yra dantų implantai?
Žmogaus dantis susideda iš kelių dalių: vainiko – tai dalis, kuri matoma virš dantenų ir šaknies – tai nematoma dalis po dantenomis, kuri yra žandikaulyje. Dantį savo vietoje laiko šaknis.

Mokslinėje literatūroje danties implantas tai dirbtinė danties šaknis. Implantas yra mažas sraigtelis, kuris yra įsukamas į žandikaulio kaulą ir tampa tikrosios šaknies pakaitalu.

Dantų implantai yra pagaminti iš titano. Šis metalas yra dažniausiai naudojamas chirurgijoje, nes jis yra labiausiai suderintas su žmogaus biologija. Dantų implantų prigijimo tikimybė yra labai didelė. Pacientai, implantais gali džiaugtis visą gyvenimą, tačiau reikia nepamiršti, kad juos reikia prižiūrėti ir rūpintis.

 


 

Kodėl man reikia dantų implantų?

Žmonės savo natūralius dantis praranda dėl daugybės įvairių priežasčių – nelaimingų atsitikimų metu, dantenų ligų, karieso, infekcijų ir t.t.

Kai netenkama vieno ar kelių natūralių dantų, iškyla labai daug problemų: dažniausiai išsikraipo likę dantys, atrodo neestetiškai, pasisuka, jaučiamas diskomforto jausmas. O laikui bėgant sąkandis gali blogėti, to pasekoje bus sunkiau sukramtyti maistą.

Dantų implantų pagalba žmonės gali tinkamai kramtyti maistą, šypsotis ir svarbiausia išnyksta kalbėjimo defektai.

Daugiau informacijos rasite Kauno implantologijos centro svetainėje www.kicklinika.lt.

 


 

Jei Jūsų artimiesiems atrodo, kad šypsotės per mažai, rašykite ir mes Jums padėsime.

»»

5 + 9 =