Select Page

„Borga“ – tai plieno konstrukcijų statybos įmonė iš Vakarų Švedijos. Dabar jos veikla išsiplėtė ir į kitas Europos šalis. Kompetencijos sritis – plieniniai pastatai ir statybiniai lakštai.

Švedų kalbos žodis „borga“ reiškia garantiją, pažadą, atsakomybę už savo žodžius ir veiksmus. „Borga“ jums žada žinias, kokybę ir gaminius, kurie atsimokės su kaupu. „Borga“ galite pasikliauti, kad ir ką statytumėte.

 

Borga plieninė stogo danga. Statybų turgus.

 


 

Aukštos kokybės plieninė stogo danga

Borga Elegant – ilgaamžė plieninė stogo danga. Jai suteikiama 10 metų garantija.

Dėl nedidelio dangos lapų svorio paspartėja montavimas, be to galima naudoti lengvesnes stogo konstrukcijas. Elegant lapai tiksliai priglunda vienas prie kito, todėl stogas tampa sandarus ir patrauklus. Plieninė stogo danga gali būti naudojama tiek naujai statomų, tiek restauruojamų pastatų stogų dengimui.

Borga Elegant – tai kartu ir priedų – lietvamzdžių, apskardinimo elementų, lietaus nuvedimo sistemos, plėvelių, bei varžtų komplektas, kurio privalumas – lengvumas, paprastas montavimas, estetiškumas, ilgaamžiškumas ir patraukli kaina (nuo 4.30 € už dengiamą kvadratinį metrą).

 

Borga plieninė stogo danga. Statybų turgus.

Jei nežinote kiek galėtų kainuoti Jūsų stogo danga, siųskite savo pastato brėžinį su matmenimis el. paštu info@statybuturgus.lt ir mes nemokamai paskaičiuosime stogo sąmatą!

 


 

BORGA ELEGANT TAI:

  • Ekonomiškas ir optimalus sprendimas.
  • Reikiamo ilgio lakštai, atpjaunami gamykloje.
  • Platus standartinių spalvų pasirinkimas.
  • Greitas ir paprastas montavimas.
  • Ilgas – 10 metų garantinis lakotarpis.
  • Trumpas pristatymo laikas.

 


 

Lietaus nuvedimo sistema

BORGA lietaus nuvedimo sistema yra estetiška, lengvai montuojama ir patikima. Gaminama iš cinkuotos 0,6 mm storio plieno skardos, iš abiejų pusių dengtos specialiu HBP, padengimu, todėl yra atspari mechaniniam poveikiui ir ilgaamžė.

Šiuo metu BORGA asortimente yra šių spalvų lietaus nuvedimo sistemos: balta, ruda, raudona, juoda, tamsiai pilka ir plytinė. Tiekiama dviejų dydžių: latakas 125 mm, vamzdis 87 mm ir latakas 150 mm, vamzdis 100 mm.

Borga Elegant montavimo instrukcija »»

 


 

Jei turite klausimų apie sogų dangas, parašykite mums:

»»

9 + 15 =